Belgische Sint Bernard Club

Club Belge du Saint Bernard


KKUSH 645 URCSH

SHOWRESULTATEN / RESULTATS DES EXPOS

SINT- BERNARD

EIGENAAR

PROPRIETAIRE

KLAS

CLASSE

RESULTAAT

RESULTAT


BONHEIDEN 01 OKTOBER                MASTRUP C.O. (DK)

KORTHAAR  REUEN - MALES POIL COURT

Zeus Od Strazcu Hor

Henze Johanna

Puppy

1 VB/Tpr

St Zamba's downtown Duvel

Claus Gudrun

Tussenklas-Intermediaire

1 ZG/TB

Obelix Van De Burggravehoeve

De Laet Ann

Fokkersklas-Cl.Elevage

1 U/EX

Merijntje Jubobelco’s Hoeve

Vollendam Arnold

Kampioen-Champion

1 U/EX – CAC–BOB - BIS

KORTHAAR TEVEN - FEMELLES POIL COURT

Katja Belfloor Jubobelco’s  Hoeve

Vollendam Arnold

Puppy - Puppy

1 VB/Tpr

Reyer-Friends Maxima

Van Schepdael Benny

Puppy - Puppy

2 VB/Tpr

Dakoda Dabria Van Zwitsers-Heim

Claus Gudrun

Jeugd - Jeune

1 U/EX

Stars And Juwels Dana

Zwirs-Van der Krogt

 

1 ZG/TB

Oclipse Van De Burggravehoeve

De Laet Ann

Fokkersklas-Cl.Elevage

Diskw./Disq.

LANGHAAR REUEN – MALES POIL LONGS

Pablo Van De Burggravehoeve

Van De Berg Albert

Puppy

1 VB/Tpr

Oskar Van De Burggravehoeve

De Laet Ann

Jeugd - Jeune

1 ZG/TB

Baroquimo’s Frosty The Snowman

Trancez

Open - Ouverte

2 ZG/TB

Kusco Van ’t Hof Ten Eynder

Silverans Tony

Open - Ouverte

3 ZG/TB

Nelson Von Gerhagenwalt

Dentant Betty

Open - Ouverte

1 ZG/TB

Midas Van De Burggravehoeve

De Laet Ann

Fokkersklas-Cl.Elevage

1 ZG/TB

Helios Van De Burggravehoeve

Bouve Caroline

Veteraan - Vétéran

1 ZG/TB

LANGHAAR TEVEN – FEMELLES POIL LONGS

Plume Plume

Evrard Martine

Baby

1 VB/Tpr.

Endless Star V. Zwitsers – Heim

Zwirs-Van der Krogt

Jeugd - Jeune

2 U/EX

Reyers Friends Lena

Van Schepdael Benny

Jeugd - Jeune

1 U/EX

Nena Von Gerhagenwald

Vollendam Arnold

Open - Ouverte

2 ZG/TB

Nirvana Von Gerhagenwald

Goos Noël

Open - Ouverte

1 ZG/TB

Mira Van De Burggravehoeve

De Laet Ann

Fokkersklas-Cl.Elevage

1 U/EX – CAC - BOB

Kato v.d. Frafroe Buddies

Goos Noël

Kampioen-Champion

1 U/EX

Fyona Van De Burggravehoeve

Deloddere Michèle

Veteraan - Vétéran

1 U/EX

Grietje Van De Burggravehoeve

Emanuel-Pieters

Veteraan - Vétéran

2 U/EX


CHARLEROI 08 OKTOBER   BASSET D. (F)

KORTHAAR REUEN – MALES POIL COURT

Lewis de la vallee de l'hogmiau

Aurelie Notredame

Tussenklas-Intermediaire

1 U/EX-CAC-CACIB-BOB

Iceberg des plaines de l'aulne

Céline Hermans

Open - Ouverte

1 ZG/TB

LANGHAAR TEVEN – FEMELLES POIL LONGS

Plume Plume

Evrard Martine

Baby

1 B/Pr


LEUVEN 30 OKTOBER  2016             CZEGLEDI A. (HU)

KORTHAAR REUEN – MALES POIL COURT

Moses Du Temple D’Haoma

De Tandt -Spoden

Puppy - Puppy

1 VB/Tpr

St Zamba's downtown Duvel

Claus Gudrun

Tussenklas-Intermediaire

Diskw./Disq.

KORTHAAR TEVEN – FEMELLES POIL COURT

Dakoda Dabria Van Zwitsers-Heim

Claus Gudrun

Jeugd - Jeune

2 U/EX

Ellen Nescaland Of Wolf Point

Heron Guillaume

Jeugd - Jeune

1 U/EX – BOB

Bijou Von Den Grossen Strolchen

Schenpper Herbert

Kampioen-Champion

1 U/EX - CAC-CACIB

LANGHAAR REUEN – MALES POIL LONGS

Large Paw Stanley

Leclercq Melissa

Puppy - Puppy

AFW./ABS.

Odin Van ‘t Hof ten Eynder

Batsleer Johan

Jeugd - Jeune

1 U/EX

Homey v.d. Waterschans

Janusz-Van Ussen

Kampioen-Champion

2 U/EX – RCAC-RCACIB

Narvik Van ‘t Hof ten Eynder

De Tandt -Spoden

Kampioen-Champion

1 U/EX-CAC-CACIB-BOB

LANGHAAR TEVEN – FEMELLES POIL LONGS

Nirvana Von Gerhagenwald

Goos Noël

Open - Ouverte

1 U/EX

SINT- BERNARD

EIGENAAR

PROPRIETAIRE

KLAS

CLASSE

RESULTAAT

RESULTAT

 

Ophelia Van 't Hof ten Eynder

De Tandt -Spoden

Open - Ouverte

AFW./ABS.

Céleste Von Den Lowensteiner Bergen

Schnepper Herbert

Kampioen-Champion

3 U/EX

Miss Kira Van De Breezelhoeve

De Herdt Kathleen

Kampioen-Champion

2 U/EX – RCAC-RCACIB

Nairobi Van ’t Hof ten Eynder

Heron Guillaume

Kampioen-Champion

1 U/EX-CAC-CACIB-BOS


KORTRIJK 19 NOVEMBER 2016       VAN HUMMELEN J. (B)

KORTHAAR REUEN – MALES POIL COURT

Lewis De La Vallee DeL’hogmiau

Notredame Aurelie

Tussenklas-Intermediaire

1 U/EX-CAC-CACIB-BOS

Iceberg Des Plaines De L’aulne

Hermans Céline

Open - Ouverte

G/B

KORTHAAR TEVEN – FEMELLES POIL COURT

Plien Belfloor Jubobelco’s Hoeve

Goos Noël

Jeugd - Jeune

ZG/TB

Gitta Des Legendes De Bretagne

Gianati David

Open - Ouverte

1 ZG/TB

Bijou Von Den Grossen Strolchen

Schnepper Herbert

Kampioen-Champion

 

LANGHAAR REUEN - MALES POIL LONGS

L’Petit Louis De La Vallee De L’hogimiau

Darly Marie-Christine

Tussenklas-Intermediaire

1 U/EX – RCAC-RCACIB

B’Ginger Do Ferrador

Quemeneur Maeva

Open - Ouverte

1 U/EX-CAC-CACIB-BOB

LANGHAAR TEVEN – FEMELLES POIL LONGS

Plume Plume

Evrard Martine

Puppy - Puppy

B/Pr

Céleste Von Den Lowensteiner Bergen

Schnepper Monica

Kampioen-Champion

 

 

 

Dit zijn de resultaten die de redactie ontvangen heeft, indien deze fout of onvolledig zijn, gelieve dit dan spontaan te melden aan de

redactie.