Belgische Sint Bernard Club

Club Belge du Saint Bernard


KKUSH 645 URCSH


SHOWRESULTATEN / RESULTATS DES EXPOS

SINT- BERNARD

EIGENAAR

PROPRIETAIRE

KLAS

CLASSE

RESULTAAT

RESULTAT


LOKEREN  17 JULI 2016             ALMGREN H. (S)

KORTHAAR  REUEN - MALES POIL COURT

St Zamba's downtown Duvel

Claus Gudrun

Tussenklas-Intermediaire

1 U/EX – CAC - BOB

KORTHAAR TEVEN - FEMELLES POIL COURT

Plien Belfloor Jubobelco’s Hoeve

Goos Noël

Puppy - Puppy

2 VB/Tpr

Reyer-Friends Maxima

Van Schepdael Benny

Puppy - Puppy

1 VB/Tpr

Dakoda Dabria Van Zwitsers-Heim

Claus Gudrun

Jeugd - Jeune

1 U/EX - BOS

LANGHAAR REUEN – MALES POIL LONGS

Odin Van ‘t Hof ten Eynder

Batsleer Johan

Jeugd - Jeune

1 U/EX

Nelson Von Gerhagenwalt

Dentant Betty

Tussenklas-Intermediaire

1 U/EX

Homey v.d. Waterschans

Janusz-Van Ussen

Kampioen-Champion

1 U/EX – CAC - BOS

Narvik Van ‘t Hof ten Eynder

De Tandt -Spoden

Kampioen-Champion

2 U/EX - RCAC

LANGHAAR TEVEN – FEMELLES POIL LONGS

Lady In Red Wielkopolski Bernardyn

Aelbrecht Liliane

Jeugd - Jeune

3 U/EX

Olympia Van ‘t Hof ten Eynder

De Tandt -Spoden

Jeugd - Jeune

1 U/EX

Reyers Friends Lena

Van Schepdael Benny

Jeugd - Jeune

2 U/EX

Nirvana Von Gerhagenwald

Goos Noël

Tussenklas-Intermediaire

1 U/EX

Kaatje v.d. Frafroe Buddies

Pieters Jessy

Open - Ouverte

2 U/EX

Nefertiti Van ’t Hof ten Eynder

Brose Anthony

Open - Ouverte

1 U/EX – CAC - BOB

Kato v.d. Frafroe Buddies

Goos Noël

Kampioen-Champion

2 U/EX

Luna Van ‘t Hof ten Eynder

De Tandt -Spoden

Kampioen-Champion

1 U/EX - RCAC


LUIK 23 JULI 2016         RATTON J. (FR)

KORTHAAR REUEN – MALES POIL COURT

Iceberg Des Plaines De Laulne

Hermans Céline

Open - Ouverte

1 U/EX - CAC-CACIB-BOB

KORTHAAR TEVEN – FEMELLES POIL COURT

Bijou Von Den Grossen Strolchen

Schnepper Monika

Kampioen-Champion

AFW./ABS.

LANGHAAR REUEN – MALES POIL LONGS

Layan Vom Haselrecht

Joret Josiane

Open - Ouverte

1 U/EX - RCAC - RCACIB

Quantum Vom Baronenschloss

Sanwick Robert

Kampioen-Champion

1 U/EX - CAC-CACIB-BOB

LANGHAAR TEVEN – FEMELLES POIL LONGS

Lady In Red Wielkopolski Bernardyn

Aelbrecht Liliane

Jeugd - Jeune

AFW./ABS.

Nirvana Von Gerhagenwald

Goos Noël

Tussenklas-Intermediaire

1 ZG/TB

Hannele Du Val Du Morakopf

Hym Sandrine

Kampioen-Champion

1 U/EX - CAC-CACIB-BOS

Celeste Von Den Lowensteiner Bergen

Schnepper Monika

Kampioen-Champion

AFW./ABS.


MECHELEN 14 AUGUSTUS 2016                             VAN BREMPT M. (B)

KORTHAAR REUEN – MALES POIL COURT

Gloria-Solo Chinzano

Heron Guillaume

Open - Ouverte

G/B

Kjetil Van ‘t Hof ten Eynder

De Tandt -Spoden

Kampioen-Champion

AFW./ABS.

KORTHAAR TEVEN – FEMELLES POIL COURT

Reyer-Friends Maxima

Van Schepdael Benny

Puppy - Puppy

1 VB/Tpr

Ellen Nescaland Of Wolf Point

Heron Guillaume

Jeugd - Jeune

1 U/EX – BOB

Reyer-Friends Elmina

De Tandt -Spoden

Kampioen-Champion

AFW./ABS.

LANGHAAR REUEN – MALES POIL LONGS

Homey v.d. Waterschans

Janusz-Van Ussen

Kampioen-Champion

Diskw./Disq.

Narvik Van ‘t Hof ten Eynder

De Tandt -Spoden

Kampioen-Champion

G/B

Quantum Vom Baronenschloss

Sanwick Robert

Kampioen-Champion

1 U/EX - CAC-CACIB-BOS

LANGHAAR TEVEN – FEMELLES POIL LONGS

Lady In Red Wielkopolski Bernardyn

Aelbrecht Liliane

Jeugd - Jeune

AFW./ABS.

Reyers Friends Lena

Van Schepdael Benny

Jeugd - Jeune

1 U/EX

Nirvana Von Gerhagenwald

Goos Noël

Open - Ouverte

2 ZG/TB

Ophelia Van 't Hof ten Eynder

De Tandt -Spoden

Open - Ouverte

1 U/EX - CAC-CACIB-BOB



SINT- BERNARD

EIGENAAR

PROPRIETAIRE

KLAS

CLASSE

RESULTAAT

RESULTAT


BRUSSEL 28  AUGUSTUS 2016  ROOSENBOOM P. (B)

KORTHAAR REUEN – MALES POIL COURT

Bestikrsantr Ambassador

Egorova Alena

Jeugd - Jeune

1 U/EX

Ceniyor Laurel Of Carpathian Sait’S

Andrii Pushkar

Jeugd - Jeune

3 ZG/TB

Nobel Wielkopolski Bernardyn

Kubacha Magda

Jeugd - Jeune

4 ZG/TB

Parleshan Levi

Sheehan Keith

Jeugd - Jeune

2 U/EX

Cache Retreat Power Ball

Kubacha Magda

Open - Ouverte

2 U/EX

Datve Paladin

De Tandt -Spoden

Open - Ouverte

1 U/EX - CAC-CACIB

Gloria-Solo Chinzano

Heron Guillaume

Open - Ouverte

3 U/EX

You Are Our The Star V. Zwitsers-Heim

Kessel Adrie

Open - Ouverte

4 ZG/TB

Bernergarden’S No More

Halvorsen Britt Marit

Kampioen-Champion

AFW./ABS.

Kjetil Van ‘t Hof ten Eynder

De Tandt -Spoden

Kampioen-Champion

1 U/EX - RCAC - RCACIB

Willies

Ferdinando Munno

Kampioen-Champion

AFW./ABS.

Haakon Van ‘t Hof ten Eynder

Dijksman Wouter

Kampioen-Champion

1U/EX - BOB

KORTHAAR TEVEN – FEMELLES POIL COURT

Reyer-Friends Maxima

Van Schepdael Benny

Puppy - Puppy

1 VB/Tpr

Ellen Nescaland Of Wolf Point

Heron Guillaume

Jeugd - Jeune

2 U/EX

Miss World Wielkopolski Bernardyn

De Vries Saskia

Jeugd - Jeune

1 U/EX

St. Zamba’s Downtown Diamond

Torstensson Malin

Jeugd - Jeune

3 ZG/TB

Chandlimore English Rose

Kubacha Magda

Tussenklas-Intermediaire

1 U/EX

Datve Ognennoe Serdtse

Ksenia Prudnikova

Kampioen-Champion

2 U/EX - RCAC - RCACIB

Ice Cream Transylvania Giant

Kachmar Natalia

Kampioen-Champion

1 U/EX - CAC-CACIB-BOS

Reyer-Friends Elmina

De Tandt -Spoden

Kampioen-Champion

AFW./ABS.

Essenza Van ’t Hof Ten Eynder

De Tandt -Spoden

Veteraan - Vétéran

1 U/EX

LANGHAAR REUEN - MALES POIL LONGS

Kris’s Kountry Poker Face

Kubacha Magda

Jeugd - Jeune

2 ZG/TB

Love Machine Wielkopolski Bernardyn

Pawel Kopinke

Jeugd - Jeune

1 U/EX

Laneberns On Top At Aveyrew

Andrews Gavin Stacey

Tussenklas-Intermediaire

AFW./ABS.

Nebukadnezar Van ’t Hof Ten Eynder

Kachmar Natalia²

Open - Ouverte

1 U/EX

Braveheart In Si Minore

Vittorio Fabbrini

Kampioen-Champion

4 U/EX

Homey v.d. Waterschans

Janusz-Van Ussen

Kampioen-Champion

2 U/EX - RCAC - RCACIB

Narvik Van ‘t Hof ten Eynder

De Tandt -Spoden

Kampioen-Champion

3 U/EX

Quantum Vom Baronenschloss

Sanwick Robert

Kampioen-Champion

U/EX

Sunshine Transylvania Giant

Ksenia Prudnikova

Kampioen-Champion

1 U/EX - CAC-CACIB-BOB

LANGHAAR TEVEN – FEMELLES POIL LONGS

Arcoreale Ebano Nero

Chiara Papini

Puppy - Puppy

1 VB/Tpr

Countrystar’s Cellini

Torstensson Malin

Jeugd - Jeune

ZG/TB

Eneya Carpathian Saint’s

Kachmar Natalia

Jeugd - Jeune

1 U/EX

Lady In Red Wielkopolski Bernardyn

Aelbrecht Liliane

Jeugd - Jeune

4 ZG/TB

Olympia Van ‘t Hof ten Eynder

De Tandt -Spoden

Jeugd - Jeune

2 U/EX

Reyers Friends Lena

Van Schepdael Benny

Jeugd - Jeune

3 U/EX

Fevites Donetta

Anokhin Anatoliy

Tussenklas-Intermediaire

1 U/EX - CAC-CACIB-BOS

Ophelia Van 't Hof ten Eynder

De Tandt -Spoden

Tussenklas-Intermediaire

2 U/EX

Chandlimore Christmas Card

Anokhin Anatoliy

Open - Ouverte

1 U/EX

Nefertiti Van ’t Hof ten Eynder

Brose Anthony

Open - Ouverte

AFW./ABS.

Luna Van ‘t Hof ten Eynder

De Tandt -Spoden

Kampioen-Champion

2 U/EX

Miss Kira Van De Breezelhoeve

De Herdt Kathleen

Kampioen-Champion

3 U/EX

Nairobi Van ‘t Hof ten Eynder

Heron Guillaume

Kampioen-Champion

1 U/EX - RCAC - RCACIB

Susan Od Strazcu Hor

Pavlickova Gabriela

Kampioen-Champion

4 U/EX

Bernhardlundens June Carter

Tortensson Malin

Veteraan - Vétéran

1 U/EX - BOB

Gracie Van ‘t Hof ten Eynder

De Tandt -Spoden

Veteraan - Vétéran

2 U/EX

 

Dit zijn de resultaten die de redactie ontvangen heeft, indien deze fout of onvolledig zijn, gelieve dit dan spontaan te melden aan de

redactie.